Złoty hydraulik Warszawa- Tarasiuk Andrzej

Profesjonalny hydraulik i instalator w Warszawie!

Cześć!

Na tej stronie nie zobaczysz na zdjęciach modela z szablonu. Dlaczego? Bo nie obawiam się i nie wstydzę się pokazać swojej twarzy, którą firmuję jakość swoich usług. Moja profesja jest moją pasją, którą rozwijam od młodych lat.

Moja strona internetowa nie jest tworzona przez wielkie agencje pozycjonujące firmę, uważam że takie postępowanie jest nie na miejscu. Strona została stworzona przez fachowca, dzięki temu jest autentyczna, mimo iż pewnie strony konkurencji są bardziej atrakcyjnie wizualnie, ale nie o to tutaj chodzi.

Oferuję usługi hydrauliczne w Warszawie od momentu otwarcia firmy w 2012 roku. Złoty hydraulik Warszawa — nasz sukces polega na zapewnianiu najdoskonalszych i najwyższej jakości usług.

Jako hydraulik w Warszawie, mam wielkie doświadczenie. Zaczynałem od pracy jako pomocnik, aż do założenia swojej działalności w 2012 roku. Poznałem wszystkie rodzaje prac hydraulicznych, oraz przeszedłem przez wszystkie szczeble tej zawiłej i różnorodnej branży.

Wykonuję szeroki zakres prac, o czym świadczą moje rekomendacje od zadowolonych klientów.

Wykonuję różne usługi hydrauliczne, w całym mieście Warszawa. Nie ważne czy jest to nieszczelna kabina prysznicowa, nowa instalacja gazowa, czy cała budowa i kompleksowe instalacje, jestem w stanie wykonać dla Ciebie każdą usługę.

Jestem również autoryzowanym serwisantem urządzeń marki TERMET na terenie Polski, wykonuję pierwsze odpalenia jak i serwisy gwarancyjne.

Hydraulik Warszawa - obszar działania     

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

Świadectwa kwalifikacji - hydraulik Warszawa

uprawnienia sep
uprawnienia sep
hydraulik warszawa andrzej

Nazywam się Andrzej Tarasiuk.

Mam 39 lat, w branży pracuję od 19 roku życia. Od 13 lat mieszkam w Polsce i tutaj prowadzę działalność oraz płacę podatki.

Jestem Złotym Hydraulikiem w Warszawie. Swoje bogate doświadczenie zdobywałem w pracy w różnych firmach w branży instalatorskiej oraz hydraulicznej.

Posiadam wiele uprawnień oraz certyfikatów potwierdzających jakość moich usług. Szkolenia oraz certyfikaty robiłem w Polsce, tutaj też zdobyłem najcenniejsze doświadczenia w pracy z klientem. 

Jestem również autoryzowanym serwisantem kotłów marki TERMET.

Wykonuję również drobne prace, jak naprawa armatury, wymiana grzejników, przeróbki w mieszkaniach w stanie deweloperskim. 

Mam również uprawnienia gazowe, co pozwala mi wykonywać instalacje gazowe niskociśnieniowe.

certyfikat
uprawnienia termet
usługa kotłownia
kotłownia termet
Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

Najlepszy hydraulik Warszawa - Twój najlepszy wybór

Świadczę usługi​ jako pogotowie hydrauliczne 24h w Warszawie, legitymuję się jako tani i dobry hydraulik w stołecznym mieście. Zadzwoń do mnie po wycenę i poradę, na pewno się dogadamy!