top of page

Złoty hydraulik Poznań- Łukasz Bączyk

Profesjonalny hydraulik i instalator w Poznaniu!

Witam Cię na mojej stronie. Zapewne masz jakiś problem z instalacją, więc udało Ci się trafić w idealne miejsce. Jako Złoty Hydraulik zajmuję się awariami jak i przeróbkami instalacji już od wielu lat, i mam to szczęście, że moja praca jest moją pasją. 

Pracuję w wielu systemach hydraulicznych, posiadam komplet niezbędnych narzędzi, jak i duże doświadczenie, i niewiele rzeczy potrafi mnie zaskoczyć na usłudze. 

Z przyjemnością pomogę Ci również i z Twoim problemem. Nieistotne czy będzie to luźny niezamocowany kran, czy wymiana pionu wodnego lub kanalizacyjnego, zajmę się tym i tym. Dokładam wszelkich starań żeby swoje prace wykonywać jak najlepiej. Bardzo istotne jest dla mnie to, aby wezwania do pilnych awarii realizować jak najszybciej, oraz koniecznie zakończyć w dniu w którym zacząłem, aby jak najszybciej wrócił Twój komfort życia, bo wszyscy wiemy że zatkana rura odpływowa, lub brak wody, albo co gorsza zalewania sąsiada pod nami, do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy.

Na wykonane przeze mnie usługi masz oczywiście gwarancję jakości i zadowolenia. Oznacza to mniej więcej tyle, że jeśli moja usługa nie spełni Twoich oczekiwań, zadzwoń do mnie, a przyjadę poprawić lub przerobić to tak, aby spełniało Twoje oczekiwania. 

Szczególny nacisk jako niezależny hydraulik kładę na zadowolenie klienta, i najważniejsze dla mnie jest to aby każdy był usatysfakcjonowany. Dlatego oferuję usługi najwyższej jakości ale w rozsądnej cenie. Nie jestem jak wielki firmy, do których dzwonisz do jednej osoby, przyjeżdża pracować inna osoba, a z jeszcze inną osobą się rozliczasz. Wszystko załatwiasz ze mną, numer podany na stronie jest w moim i tylko moim posiadaniu, więc kiedykolwiek zechcesz porozmawiać, odbiorę zawsze ja.

Hydraulik Poznań - obszar działania:

Antoninek-Zieliniec, Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno, Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, 

Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka, Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo, Spławie-Krzesinki, Świerczewo, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet, Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębiec, Żegrze

Świadectwo kwalifikacji - hydraulik Poznań i okolice

Hydraulik i instalacje w Poznaniu
Herb Poznania

Nazywam się Łukasz Bączyk.

Jako jeden z niewielu hydraulików w mieście posiadam stosowne wykształcenie w tym kierunku, skończyłem bowiem szkołę o profilu "zawodem monter sieci i instalacji sanitarnych i gazowych".

Jestem Złotym Hydraulikiem w Poznaniu, kształciłem się pod okiem fachowców "starej daty" w poprzednich firmach w których pracowałem. Otworzyłem własną działalność, ponieważ uważam że najważniejszy w tej branży jest krótki dystans między mną a klientem. Nie ma u mnie sekretarki, osoby od rozliczeń, pracowników. Zadzwonisz, ja odbieram, ja przyjeżdżam i ze mną się rozliczasz. Również ja jestem gwarantem. Dzięki temu wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć, i że masz kontakt do człowieka który wykonywał u Ciebie prace.

Posiadam duże grono zadowolonych klientów, dlatego że przykładam do swojej pracy całą energię. Dlatego nie denerwuj się jeśli nie możesz się dodzwonić. Napisz wtedy wiadomość, lub poczekaj a na pewno do Ciebie oddzwonię.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

Hydraulik Poznań - Twój najlepszy wybór!

Pracuję jako hydraulik w Poznaniu na zasadzie pogotowia hydraulicznego. Jestem dobrym fachowcem, i prowadzę usługi hydrauliczne 24h najwyższej jakości. Zadzwoń do mnie, na pewno się dogadamy!

bottom of page