Złoty hydraulik Gdańsk - Jacek Zieliński

Profesjonalne usługi w Trójmieście.

Profesjonalny hydraulik w Gdańsku

Złoty hydraulik to firma która od kilku lat obsługuje miasta Gdańsk, Gdynię oraz Sopot, świadcząc usługi najwyższej jakości w najbardziej konkurencyjnej cenie. Jestem bardzo dumny z siebie, że jestem w stanie rozwiązać każdy problem, jaki napotykają moi klienci, i zawsze chętnie Cię do rosnącej listy zadowolonych i zadowolonych klientów mojej firmy.

Swoje doświadczenie zdobywałem na większych i mniejszych pracach, nierzadko również poza granicami województwa. Wykonuję usługi od drobnych w stylu wymiany kranu, poprzez średnie jak na przykład przeróbka instalacji w mieszkaniu, po całkiem duże, jak kompleksowe instalacje w nowo  powstałych budynkach. 

Marka Złoty Hydraulik Gdańsk została zbudowana na fundamencie wiarygodności, niezależności, doskonałej obsługi klienta i rzetelności świadczonych przeze mnie usług. Od dziewięciu lat świadczę usługi hydrauliczne mieszkańcom Trójmiasta, zachowując najwyższy poziom usługi. Możesz mieć pewność, że na pewno pomogę Ci pozbyć się problemów z awarią. Zadzwoń do mnie już dziś, aby umówić się na bezpłatną wycenę profesjonalnej usługi hydraulicznej w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie.

Niezależnie od tego, czy masz problemy z bieżącą wodą, niskie ciśnienie wody, kapiące krany, przecieki grzejników, zepsute podgrzewacze wody, mam rozwiązanie na wszystko, czego potrzebujesz.

Staram się utrzymywać najwyższą jakoś usług, ponieważ świadczy to o mojej osobie. U mnie masz gwarancję, że moja praca nie przysporzy Ci problemów przez długie lata. Czy to na drobną usługę hydrauliczną czy całościowe instalacje wód-kan, co.

 

Pracę jako hydraulik wykonuję sam, co jest gwarancją Twojego spokoju po wykonaniu przeze mnie usługi. Telefon również odbieram tylko ja, więc jeżeli coś u Ciebie robiłem, zawsze masz kontakt bezpośrednio do mnie, w przeciwieństwie do firm które przysyłają pracowników, a w przypadku chęci skorzystania z gwarancji odpowiedzialność się rozmywa.

Przy wykonywaniu przez siebie usług u klienta stawiam na jakość. Interesuje mnie rozwiązywanie problemu w taki sposób, aby zostawić po sobie jak najmniej śladów. Unikam rozkuwania ścian pięć minut po przyjściu, zawsze staram się wykorzystać wszystkie nieinwazyjne metody, i dopiero jeżeli jestem w stu procentach pewien że nie da się inaczej rozwiązać problemu, biorę się za rozkucie. 

Jako priorytet swoich usług stawiam jakość. Nie zawsze są to rozwiązania najtańsze, jednak zależy mi na tym aby klient był zadowolony. Staram się unikać najtańszych części, jeżeli zaś chodzi o rzeczy które są w posadzce lub pod tynkiem, stosuję materiały najlepszej jakości. Zarówno jeżeli chodzi o baterie podtynkowe, stelaże, po kolanka i trójniki w systemie zaciskanym PEX lub jakimkolwiek innym. Jakość i trwałość przede wszystkim. Posiadam wielu zadowolonych klientów u których wykonywałem usługi, i póki co nie mam żadnej negatywnej oceny.

hydraulik-krakow_edited.png
IMG_4709.jpeg

Hydraulik w Gdańsku - dlaczego właśnie ja?

​Wszyscy wiemy, że problemy z hydrauliką są niezwykle frustrujące i powodują stres. Złoty hydraulik w pełni rozumie genezę powstawania awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jestem najlepszy w Gdańsku jeśli chodzi o usługi hydrauliczne, czyszczenie i naprawę kanalizacji oraz instalacji wodnej..

Utrzymanie domowej instalacji wodnej to zadanie o którym myślimy dopiero gdy coś się stanie. Wtedy właśnie szukamy fachowca, aby doraźnie rozwiązał problem. Ja patrzę na sprawę całościowo, ze mną masz gwarancję, że nic złego po mojej wizycie się nie stanie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o udrożnienie odpływu, czy też naprawę przecieków rur, grzejników czy w celu oczyszczenia linii kanalizacyjnej i naprawy podgrzewacza wody, jako złoty hydraulik zapewniam Ci najwyższej jakości usługi hydrauliczne. Jestem dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Podczas rozmowy telefonicznej i wywiadu przedstawiam również dokładną i uczciwą ocenę usługi oraz wyjaśniam w języku laika, co poszło nie tak i ile możesz zapłacić, aby to naprawić.

 

Od zatkanych kanalizacji po kapiące krany, od awarii pompy ściekowej po przepływ zwrotny do kanalizacji, mogę sprostać wszelkiego rodzaju drobnym i skomplikowanym pracom.

Moja firma zawsze wyprzedzała konkurencję, zapewniając najlepszych techników, którzy spełnią wszystkie Twoje potrzeby hydrauliczne.

Specjalizuję się w całościowych i kompleksowych instalacjach. W mieszkaniach w stanie deweloperskim, budowach, budynkach jedno i wielorodzinnych, oraz użyteczności publicznej. Pracuję na wielu systemach, regularnie się szkolę i doskonalę swoje umiejętności.

Usługi hydrauliczne w Gdańsku - przykłady

Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia, Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko, Wrzeszcz, Zaspa,Wyspa Sobieszewska, Babie doły, Chylonia, Cisowa, Dąbrowa, Kamienna góra, Karwiny, Mały Kack, Orłowo, Pogórze, Redłowo, Wielki Kack, Witomino

Hydraulik Gdańsk - obszar działania

IMG_5984.jpeg

Hydraulik Gdańsk - usługi

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

Hydraulik w Gdańsku, Twój najlepszy wybór

Zadowoleni klienci mówią o mnie że jestem dobrym i tanim hydraulikiem. Jest to odzwierciedleniem moich dążeń do świadczenia usług hydraulicznych dla każdego i na każdą kieszeń. Działam też jako pogotowie hydrauliczne 24h w Gdańsku, jak i w Sopocie oraz Gdyni.