Hydraulik usługi

Cennik ustalany jest na miejscu, lub po wywiadzie telefonicznym. Poniżej lista niektórych świadczonych przeze mnie usług.

Naprawa podgrzewaczy wody

Często zdarza się że podgrzewacz jest przybrudzony przy przyłączu. Nie musi to oznaczać że się rozszczelnił. Bardzo często hydraulicy polecają wymienić na nowy, jednaj z reguły wystarczy przyjrzeć się uszczelce wężyka, co pozwala zaoszczędzić kilkaset złotych ! 

 

 

Bojler - naprawa i konserwacja

Bojlery nie stanowią dla nas żadnego wyzwania. Zmienimy anodę, sprawdzimy szczelność oraz zamontujemy nowy. Nie ważne jak wysoko, i o której godzinie. 

 

 

Nowe instalacje w łazience

Zaprojektujemy i wykonamy całkowicie nową instalację w łazience. Instalacja wodna na rurach PP, PEX, CU bądź OCYNK, instalacja kanalizacyjna na rurach PVC. Posiadam wiedzę i doświadczenie, żeby wykonać instalację, która będzie służyła latami. Tutaj wyceniamy indywidualnie. 

 

 

 

 

Instalacja liczników wody

Ten niewdzięczny temat nie stanowi dla nas problemu. Wykonujemy zarówno wymiany jak i montaże nowych liczników wody.

 

​Naprawy instalacji

Czasami zdarza się że chcemy coś przykręcić, przywiercić i trafimy w rurę. Pełni dumy informujemy że naprawiamy instalacje każego typu- tece, kan-therm, comap, rehau, wavin, red, pp-r, pp-stabilizowane, cu, ocynk, plastik klejony.

 

 

Wszelakie zatkane odpływy

Woda w zlewie nie spływa, lub zmywarka nie odprowadza ? Bierzesz prysznic, a wylewa się z pod wanny ? Dla nas to żadnej problem. Udrażniamy odpływy, i mamy najwyższą skuteczność, bo aż 92% !

.

               

                TOALET NIE UDRAŻNIAMY !

 

Nowe instalacje w kuchni

Wykonujemy nowe instalacje wod-kan również w kuchni. Zastosowanie odpowiedniej trasy przyłączy oraz kątów i średnic odpływów, gwarantują że nic nie będzie się zatykać, i wszystko będzie działało bezproblemowo przez długi czas !