Hydraulik usługi

Naprawa podgrzewaczy wody

Często zdarza się że podgrzewacz jest przybrudzony przy przyłączu. Nie musi to oznaczać że się rozszczelnił. Bardzo często hydraulicy polecają wymienić na nowy, jednaj z reguły wystarczy przyjrzeć się uszczelce wężyka, co pozwala zaoszczędzić kilkaset złotych ! 

Bojler - naprawa i wymiana

Bojlery nie stanowią dla nas żadnego wyzwania. Zmienimy anodę, sprawdzimy szczelność oraz zamontujemy nowy. Nie ważne jak wysoko, i o której godzinie. 

Nowa instalacja w łazience

Zaprojektujemy i wykonamy całkowicie nową instalację w łazience. Instalacja wodna na rurach PP, PEX, CU bądź OCYNK, instalacja kanalizacyjna na rurach PVC. Posiadam wiedzę i doświadczenie, żeby wykonać instalację, która będzie służyła latami. Tutaj wyceniamy indywidualnie. 

Instalacja liczników wody

Ten niewdzięczny temat nie stanowi dla nas problemu. Wykonujemy zarówno wymiany jak i montaże nowych liczników wody.

 

​Naprawy instalacji

Czasami zdarza się że chcemy coś przykręcić, przywiercić i trafimy w rurę. Pełni dumy informujemy że naprawiamy instalacje każego typu- tece, kan-therm, comap, rehau, wavin, red, pp-r, pp-stabilizowane, cu, ocynk, plastik klejony.

 

 

Wszelakie zatkane odpływy

Woda w zlewie nie spływa, lub zmywarka nie odprowadza ? Bierzesz prysznic, a wylewa się z pod wanny ? Dla nas to żadnej problem. Udrażniamy odpływy, i mamy najwyższą skuteczność, bo aż 92% !

Nowe instalacje w kuchni

Wykonujemy nowe instalacje wod-kan również w kuchni. Zastosowanie odpowiedniej trasy przyłączy oraz kątów i średnic odpływów, gwarantują że nic nie będzie się zatykać, i wszystko będzie działało bezproblemowo przez długi czas !